Biuletyn Stowarzyszenia Ułanów Grochowskich im. gen. Józefa Dwernickiego nr 1/2017

Przesyłamy do Państwa pierwszy numer Biuletynu Stowarzyszenia Ułanów Grochowskich im. gen. Józefa Dwernickiego. Liczymy, że ta forma kontaktu i przekazywania informacji przypadnie Państwu do gustu, spotka się z Państwa aprobatą i zainteresowaniem a być może również zachęci do częstszego włączania się w życie naszego Stowarzyszenia. Za pomocą przesyłanego Biuletynu chcemy przekazywać Państwu informacje dotyczące naszych osiągnięć, relacje z minionych wydarzeń oraz zapowiedzi planowanych uroczystości i spotkań. Oprócz wiadomości związanych z bieżącą działalnością naszego Stowarzyszenia chcemy też przedstawiać Państwu akcje realizowane przez współdziałające z nami organizacje, osoby i instytucje, które pielęgnują pamięć o polskiej kawalerii a w szczególności o 2 Pułku Ułanów Grochowskich. Nasz Biuletyn będziemy wzbogacać też o archiwalne materiały, dokumenty i fotografie, które choć na krótką chwilę przeniosą Państwa do wydarzeń z minionych czasów.

Biuletyn Stowarzyszenia Ułanów Grochowskich im. gen. Józefa Dwernickiego nr 1/2017

Zachęcamy również Państwa do współtworzenia tego pisma z nami. Każda uwaga lub sugestia z Państwa strony będzie dla nas cenna i niezwykle ważna. Natomiast jeżeli zechcecie Państwo udostępnić posiadane przez siebie informacje, fotografie lub dokumenty o tematyce polskiej kawalerii, to gorąco zachęcamy do publikacji tych materiałów na łamach naszego Biuletynu.

Życzymy Państwu ciekawej lektury i zachęcamy do kontaktu z nami, w każdej sprawie dotyczącej niniejszego Biuletynu oraz 2 Grochowskich.

Z wyrazami szacunku,

Zarząd Stowarzyszenia Ułanów Grochowskich

im. gen. Józefa Dwernickiego