Spotkanie Wigilijne 2011

Tego dnia mieliśmy przyjemność zasiąść do stołu wigilijnego wraz z zaproszonymi gośćmi, wśród których znalazł się Pan rotmistrz Włodzimierz Suchodolski. Na początku spotkania, prezes naszego stowarzyszenia powitał przybyłych gości oraz złożył wszystkim życzenia na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia oraz na nowy 2012 rok. Później, po tradycyjnym podzieleniu się opłatkiem zasiedliśmy przy wigilijnym stole, gdzie w przerwach pomiędzy tradycyjnymi, wigilijnymi posiłkami słuchaliśmy wspomnień Pana rotmistrza Suchodolskiego. Dodatkową atrakcją tegorocznego spotkania był pokaz zdjęć i filmów, który przygotował nam jeden z sympatyków naszego stowarzyszenia – Panie Krzysztofie – dziękujemy! Oglądać mogliśmy zdjęcia z Suwałk, z warszawskiej defilady historycznej oraz kilku innych imprez, w których członkowie naszego stowarzyszenia brali udział. Spotkanie minęło w rodzinnej atmosferze, na rozmowach o minionym roku, o uzyskanych sukcesach i osiągnięciach naszego stowarzyszenia oraz na planach na kolejny, przyszły rok naszej działalności.

Zarząd oraz Członkowie Stowarzyszenia Ułanów Grochowskich im. J. Dwernickiego składają najserdeczniejsze życzenia wesołych i spokojnych, spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Bożego Narodzenia oraz sukcesów i pomyślności w Nowym Roku 2012. 

Podsumowując kończący się rok 2011, bardzo dziękujemy za zaangażowanie i pomoc wielu osobom spoza naszego stowarzyszenia, które w wieloraki sposób wspomagają naszą działalność i jednocześnie zapraszamy do wspólnego udziału w przyszłorocznych uroczystościach i imprezach.